Двама шофьори са задържани във Варненско за управление след употреба на алкохол

Двама мъже са задържани от служители на районните управления в Девня и Провадия за шофиране след употреба на алкохол.

Сред арестуваните са 26-годишен жител на Дългопол и 54-годишен мъж от Девня, който е известен на органите на МВР.

Двамата водачи са били спрени за полицейска проверка снощи. При извършените тестове с техническо средство е установено, че те са управлявали автомобилите си с концентрация на алкохол в кръвта над 1,5 промила.

По случаите са образувани бързи производства.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Политика за поверителност Политика за Бисквитки