Двама мъже са задържани от служители на районните управления в Девня и Провадия за шофиране след употреба на алкохол.
Сред арестуваните са 26-годишен жител на Дългопол и 54-годишен мъж от Девня, който е известен на органите на МВР.
Двамата водачи са били спрени за полицейска проверка снощи. При извършените тестове с техническо средство е установено, че те са управлявали автомобилите си с концентрация на алкохол в кръвта над 1,5 промила.
По случаите са образувани бързи производства.